Raha sa ju kasutad igapäevaselt, eks?

Eeldame, et kannad seega igapäevaselt ka rahakotti kaasas. Enamus inimesi kannab. Kui juhtub hetkel taskus olema, vaata mida see sisaldab. Enamikul meist sisaldavad rahakotid umbes-täpselt nii palju kui need on võimelised mahutama. Seega, mida suurem rahakott, seda suurem kogus asju. Miks sa neid kaasas kannad? Kas järjekorras seda ühte kaarti/paberit/kupüüri kohmitsedes on ebamugav ja piinlik ka? +Kui reisile lähed ja pea laiali otsas maamärke otsid, oled enda suure juraka rahakotiga taskuvarastele lihtne saak.

Eeldame, et lugesid sissejuhatuse läbi ja tundsid enda või lähedase ära ja silmad on avanenud.

Mida nüüd siis teha ja kuidas edasi elada? Meil tegelikult mõned mõtted on:

 1. Osta uus kaarditasku –  Mind blowing, eks? Kaarditaskute e-poe kuldne nõu – ostke uued kaarditaskud ja rahakotid. No tegelt selle idee taga on lisaks ilmselgele ärihuvile ka vanarahva tarkus, et loodus tühja kohta ei salli. Kui sul on über-super 50 taskuga rahakott ja sa teed selles inventuuri ära, siis on ainult aja küsimus kui makulatuur on ennast uuesti sisse seadnud.

2. Viska üleliinge ära – Elu ongi lihtne. Kui rahakotid on prügi täis kogutud, siis üheks päris okeiks lahenduseks on see prügi ära visata. Tšekid (vaata, et RMT omasid ära ei viska, pärast jamad majas), visiitkaardid, vanad teatri ja kinopiletid, aasta vana poenimekiri jne.

3. Fotod ka – Sa tahad armastatud inimesi meeles pidada, arusaadav, aga no kuule – sa ju istud selle rahakoti peal. Need pildid lähevad seal juustuseks. Not cool.

4. Nutitelefon, bruh! – Revolutsiooniline idee, poenimekiri, telefoninumber – telefonis võtavad need mõned kilobaidid mis taskus ei turrita.

5. Pane, aga võta tagasi – Kui see nuti-pluti asi ei sobi, siis rahakotid sobivad ka olulise info säilitamiseks, aga ära unusta seda infot sinna. Korista enda rahakotti regulaarselt.

Boonus – Kõikvõimalikud kliendikaardid. Mõned on vajalikud, teised ei ole (kui ei ole, siis ära kanna niisama kaasas, eks). Osad saad ID kaardiga ühendada, teiste puhul piisab kaupmehe juures nime ütlemisest. Rahakotid on tänulikud.