Mis mees/naine sa oled, ah!? Kas kaarditasku või klassikalise rahakoti usku? Või oled sa hoopis see telefoniümbrise tüüp?

Kui see sai selgeks, siis teiseks on oluline, et see on Sliiv.ee blogi. Millest võib eeldada, et postituse eesmärk on selgitada, miks kaarditaskud on ainus õige valik maksevahendi transportimiseks praegusel kümnendil. Kui see on sulle juba lugematagi selge, siis mine otse e-pood, vali sobiv mudel välja ja paneme selle homme lähimasse pakiautomaati teele. Ülejäänud tooge prillid ja märkmik.

“Loll ja tema raha ei püsi kaua koos”

Just, aga me ei taha lollid olla ja seepärast hoiame raha enda lähedal. Täpsem on öelda “maksevahendid”, milleks võib lisaks paberkupüürile ja mündile olla veel pangakaart või telefon. Igal maksevahendil on omad boonused ja miinused. Sularaha annab võimaluse näiteks tippi jätta või salajane ost sooritada (millest jälge ei jää). Samas võtavad mündid taskus ruumi ja parem on enda suuremate kupüüridega tänaval mitte lehvitada. Pangakaardid on turvalised ja mugavad, niikaua kuni kaupmehel on terminaliga ühendus või 500 meetri raadiuses on ATM. Mobiilimaksed, makseäppid ja muu uuema aja “tilu-lilu” vajab alternatiivina sulli või kaarti kõrvale. Telefonil võib ka aku tühjaks saada.

Kokkuvõtvalt on olukord selline, et meil tuleb endaga erinevaid maksevahendeid kaasas kanda. Lahtiselt taskus, ei ole seda mõistlik teha. Levinud lahendusteks on kaarditaskud, rahakotid ja telefoniümbrised.

Munad mitmes korvis, ehk miks just kaarditaskud

Kui sa oled tavalist elu elav tavaline inimene (seejuures ainulaadne ja eriline), siis kannad sa endaga kodust lahkudes kaasas võtmeid, telefoni, isikut tõendavat dokumenti ja  raha. Meie aitame sul raha ja dokumente (ID kaart, load) võimalikult ohutult ja mugavalt kaasas kanda.

Alustame ohutusest. Raha ja dokumentide kaasas kandmisega on suures plaanis kaks ohtu – sa kas kaotad raha ja dokumendid ära või raha kaob/võetakse ära. Kaarte ja sularaha telefoniümbrise vahel hoides on oht, et jääd kõigest korraga ilma. Oskad seda ebamugavust ette kujutada, eks. Üks võimalus on osa rahast soki sisse panna. Kavalam on hoida tagavara pangakaart ja mõni kupüür sularaha telefoniümbrise vahel, kuid dokumentide, pangakaartide ja sularaha hoidmiseks on kaarditaskud.

Mugavus. Sliivi slogan on: “Teeme su taskud tühjaks”. Sa ju saad kahemõttelisusest aru. Need vanakooli rahakotid, mis mahutavad 20 000 eurot sularaha ja viimase kahe kuu raamatupidajale mõeldud tšekid ei ole taskus mugavad. Nad on rasked, ja turritavad välja. Ausalt, sul ei ole seda makulatuuri endaga kaasa vaja. Õhukest kaarditaskut ei ole taskus näha (isegi pätid ei näe), aga kõik vajalik on kaasas. Maitsed ja vajadused on erinevad, sellepärast on meil ka mudeleid mis mahutavad kuni 14 kaarti, aga püsides ise viisakas mõõdus. Münditaskuga kaarditaskud on ka. Erinevad värvid ka. Erinevad hinnaklassid ka. Kõigil tutvustusvideod ka. Ole lahke, uuri ka.

Kui postitus meeldis, siis rulli läbi ka meie mõtted facebookis.